Questions? +1 (202) 540-8337 Login
Trusted News Since 1995
A service for energy industry professionals · Saturday, October 20, 2018 · 465,668,253 Articles · 3+ Million Readers

Güneş ağacı

Aşağı sarkık metal çiçek demetine benzeyen sokak lambası fikri oldukça ilginç. Ince uzun metaller üzerine yuvarlak lambalar tasarlanmış.

STANBUL, Турция, February 12, 2018 /EINPresswire.com/ -- Aşağı sarkık metal çiçek demetine benzeyen sokak lambası fikri oldukça ilginç. Ince uzun metaller üzerine yuvarlak lambalar tasarlanmış. Tombul balonlara benzeyen lambalar demet halinde birbirine bağlanmış. Eminim bu değişik lambalara sürekli bakmak isteyeceksiniz. Bunun işlevi her durumda yanıyor olması. Bu fütüristik, neoteric ve modern tasarıma sahip sokak lambası olduğunu gösteriyor bizlere. Bu gibi kompleks ve biyolojik formların hızlı bir şekilde günümüzde ilerlemesi ve her seferinde yeni fikirlerin ortaya çıkması mimarların çılgınlığını gösteriyor.Hem bu şekilde sokaklar daha eğlenceli hal alabilir.

Güneş panelleri dışında LED ışıklar ile birlikte donatılmıştır. Sadece güneş enerjisi kullanarak kesintisiz üç gün aydınlatma özelliğine sahip . Aynı zamanda grid teknolojisi ile çalışır. İçindeki sistemden dolayı geceleri LED ışıkları otomatik olarak açılmaya programlanmış.

Engin Yaşar
Turkey LED Technology
+90 531 858 55 23
email us here

Güneş ağacı

Powered by EIN Presswire